فراخوان متقاضیان تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی فارس

فراخوان متقاضیان تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی فارس

فراخوان دعوت به همکاری متقاضیان تدریس در مراکز آموزش علمی کاربردی استان فارس اعلام شد.

به گزارش اخبار ازشیراز ، حبیب دانش منش رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس  از فراخوان دعوت به همکاری متقاضیان تدریس در مراکز آموزش غیردولتی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی سال ۹۹ از روز دوشنبه ۳۱ شهریورماه خبر داد و گفت: مهلت ثبت نام در این فراخوان تا ۳۰ مهر ۹۹ است.

او افزود:  به منظور تأمین مدرسان مراکز آموزش علمی کاربردی در سطح استان، از بین افراد متخصص، مجرب و بومی واجد شرایط در رشته‌های مورد نیاز دعوت به همکاری می‌شود.

حبیب دانش منش اظهار داشت: فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای و تخصصی و دانشجویان دکتری در ۳۳ رشته فنی، کشاورزی، انسانی و هنری به شرط داشتن حداقل معدل ۱۵/۵ و در سایر موارد معدل‌های A و B و معدل‌های ۴ و ۳ و در صورت عدم ثبت معدل در آخرین مدرک تحصیلی ارائه شده، ریز نمرات معتبر (مهمور به مهر دانشگاه محل تحصیل) آن مقطع می‌توانند تا تاریخ ۳۰ مهرماه سالجاری به مدت ۴ هفته با مراجعه به سامانه جذب و مدرسان به آدرس http://jam.uast.ac.ir اقدامات لازم برای مراحل ثبت نام را انجام دهند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس ادامه داد ملاک ثبت نام متقاضیان در این فراخوان، تکمیل فرم‌های سامانه، پرداخت وجه اولیه ثبت نام و اخذ کد رهگیری است.

او گفت: دارندگان مدارک دوره‌های تحصیلی الکترونیکی، غیر حضوری، نیمه حضوری یا مجازی مجاز به ثبت نام نبوده و پروند ه این قبیل افراد بررسی نمی‌شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان فارس عنوان کرد: شرط سنی در این فراخوان حداقل ۲۸ و حداکثر ۷۰ سال است و متولدین بعد از ۱۳۲۹/۶/۳۱ و قبل از ۱۳۷۱/۶/۳۱ مجاز به شرکت در این فراخوان هستند.

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *