آغاز ثبت نام و پرداخت تسهیلات با ضمانت سهام عدالت

آغاز ثبت نام و پرداخت تسهیلات با ضمانت سهام عدالت

رییس شورای هماهنگی بانک‌های استان فارس گفت: متقاضیان می‌توانند معادل ۵۰ درصد ارزش روز سهام خود را تسهیلات بگیرند. به گزارش نای ذی  کریم ریگی زادگان رییس شورای هماهنگی بانک‌های استان فارس از فراهم شدن امکان پرداخت تسهیلات با ضمانت سهام عدالت خبر داد. وی اظهارداشت: بانک ملی ایران نخستین بانکی است که زیرساخت‌های لازم برای […]

 

رییس شورای هماهنگی بانک‌های استان فارس گفت: متقاضیان می‌توانند معادل ۵۰ درصد ارزش روز سهام خود را تسهیلات بگیرند.

به گزارش اول فارس، کریم ریگی زادگان رییس شورای هماهنگی بانک‌های استان فارس از فراهم شدن امکان پرداخت تسهیلات با ضمانت سهام عدالت خبر داد.

وی اظهارداشت: بانک ملی ایران نخستین بانکی است که زیرساخت‌های لازم برای ثبت تقاضای دریافت و پرداخت این تسهیلات را به صورت الکترونیک و بدون نیاز به مراجعه حضوری فراهم کرده است.

رییس شورای هماهنگی بانک‌های استان فارس با بیان این که در حال حاضر امکان ثبت تقاضای افراد‌ی که یارانه خود را از بانک ملی دریافت می‌کنند، برقرار است، اظهار داشت: متقاضیان این نوع تسهیلات می‌توانند تا سقف ۵۰ درصد ارزش روز سهام عدالت خود را به عنوان وام و با ضمانت سهام عدالت شان دریافت کنند.

ریگی زادگان ادامه داد: علاقمندان می‌توانند با نصب «اپلیکیشن ایوا» ثبت نام و احراز هویت خود را به صورت کاملاً غیرحضوری انجام دهند.

رییس شورای هماهنگی بانک‌های استان فارس درخصوص محاسبه مدت زمان بازپرداخت و سود این تسهیلات، گفت: تعیین سود و زمان بازپرداخت به صورت سیستمی خواهد بود؛ اما چنانچه متقاضیان تسهیلات دریافتی خود را ظرف مدت یک ماه بازپرداخت کنند، کارمزد آن‌ها صفر خواهد بود و عملاً کارمزد‌ی را پرداخت نخواهند کرد/اول فارس

 

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *