نای ذی
نای ذی

اضافه شدن 9 مورد مثبت کرونا؛ برخورد با بیماران متخلف

اضافه شدن 9 مورد مثبت کرونا؛ برخورد با بیماران متخلف

 

🔹رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز ضمن اعلام 9 مورد جدید مثبت شده کووید 19 در شهرستان، از برخورد با فرد بیمار متخلف با همکاری دادستانی خبر داد.

 

🔸به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان نی ریز، دکتر « داور آل داود» با اعلام این خبر گفت: هشت نفر از این افراد در مرکز 16 ساعته شهید دکتر فقیهی تست داده اند که حال عمومی آن ها خوب است و  یک نفر نیز در بیمارستان بستری است.

 

🔹وی با بیان اینکه شیوع این بیماری به سرعت در حال افزایش است عنوان کرد: حضور مردم در خیابان ها، بازارهای خرید، اماکن سرپوشیده و متمرکز زیاد شده است که در صورت رعایت نکردن یک نفر ممکن است تعداد زیادی از افراد مبتلا شوند.

 

🔸او در ادامه از برخورد با فرد بیمار متخلف که پروتکل های بهداشتی را زیر پا گذاشته خبر داد و اضافه کرد: با دستور دادستانی محل کسب وی پلمب گردیده و پرونده قضایی برای این فرد تشکیل شده است.

 

🔹این متخصص قلب و عروق همچنین از برخورد قاطع دستگاه قضایی و شبکه بهداشت و درمان با موارد مثبت متخلف که پروتکل های لازم را بدون توجه به آموزش ها و تذکرات بهداشت و درمان، زیر پا می گذارند خبر داد و اظهار داشت: خوشبختانه با همکاری اداره اطلاعات، سپاه پاسداران و بسیج، دادستانی، شبکه بهداشت و دادگستری افراد مثبت شده که در حال سپری کردن دوران قرنطینه خود هستند تحت نظارت بوده و در صورت تخطی از قوانین با این افراد برخورد قاطع خواهد شد.

 

🔸دکتر آل داود از مردم خواست برای حفظ جان خود و اطرافیان ضمن رعایت جدی پروتکل های بهداشتی، در صورت مشاهده افراد یا اماکن متخلف شکایت خود را به شبکه بهداشت اعلام نمایند.

 

🔹گفتنی است نی ریز تاکنون ۱۲۷ مورد مثبت داشته است که یک مورد فوتی و ۸۱ مورد به بهبودی رسیده اند.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.